slideup

BONO NOVA ESPERA

Powrót Rodowód: 

MŁ. ZWYCIĘZCA POLSKI  2016

ZWYCIĘZCA POLSKI 2017

MŁ. CHAMPION POLSKI, CHAMPION POLSKI

MŁ. CHAMPION SŁOWACJI, CHAMPION SLOWACJI

GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2017

DERBY WINNER - SLOVAKIA 2017

CHAMPION OF CHAMPIONS SLOVAKIA 2018

ZWYCIĘZCA SŁOWACJI 2018

MŁ. CHAMPION CZECH

ZWYCIĘZCA CZECH 2018

res.(v-ce) ZWYCIĘZCA EUROPY 2018

 

 

 

 

 

ur.12.12.2015

 

numer rodowodu: PKR.VI - 19914

numer chipa: 616093900207162

 

Hodowca: Ewa Pilich ( PL)

Właściciel: Ewa Pilich ( PL )

ojciec : AMON ANDELSKY HRAD

 

Młodzieżowy Zwycięzca Świata 2009

Młodzieżowy Champion Czech

Młodzieżowy Champion Słowacji

Zwycięzca Młodzieży x 2, ( CAJC x 3)

Certyfikat na Wystawowego Championa x 6,

CACIB x 3

Zwycieżca Rasy x 3

Zwyciężca Klubu x 3

 

matka : KIRKE ROBOROVSKI

 

Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski

Champion Słowacji

Zwyciezca Klubu 2015

 

Zwycięzca Młodzieży x 3

Najlepszy Junior w Rasie x 3

Zwycięzca Rasy x 20

CACIB x 10, CAC x 17

 

 

 

Niezwykle dostojny, samczy w typie. Przepiękna głowa, osadzenie uszu, doskonała pigmentacja skóry, oczu, warg, nosa. Perfekcyjna budowa, smukła sylwetka, doskonała linia górna i dolna. Przepiękny zarówno w statyce jak i ruchu. W górnej granicy wzrostu rasy.
Cudowna psychika: przyjacielski, pogodny, kontaktowy, bez skłonności do agresji i dominacji. Niezwykle inteligentny i podatny na szkolenie, energiczny, wesoły, chętny do współpracy.
To syn naszej Królowej Matki - Kirke Roborovski  i indywidualisty Percy'ego ( Amon Andelsky Hrad ).
Odziedziczył po rodzicach same najlepsze cechy - doskonałą głowę i osadzenie uszu po ojcu, a po matce piękną sylwetkę i jeszcze piękniejszą duszę.
To pupilek nie tylko nas opiekunów w hodowli, ale też wszystkich którzy kiedykolwiek mieli okazję go poznać.
Uwielbia spacery, psie zabawy. Kocha dam i domowników.
To przyjaciel i opiekun wszystkich nowych szczeniąt dorastających w naszej hodowli.

 

 

 

                                                                                                                                 R O D O W Ó D

 

Amon Andelsky Hrad (CZ)

 Ubi (IT)

 Oronaye Dor

Heros des Coteaux des Petits Maurices (FR)

Firmousse de la Peyrade

Tosca (IT)

Roll (IT)

Moon

Bety z Dianskych Luk (CZ) Raboliot du Pays des Maitres Sonneurs (FR)

Niger du Pays des Maitres Sonneurs (FR)

Ninae du Pays des Maitres Sonneurs (FR)

Topaze des Contrees de Melusine (FR)

Jojo des Rocheres du Verdler (FR)

Matisse (FR)

Kirke Roborovski (CZ)  Jasanek Roborovski  (CZ) Dalton de l'Echo de la Petite Foret (FR)

Tonkin de l'Echo de la Petite Foret (FR)

Urfa de l'Echo de la Petite Foret (FR)

Faience Roborovski (CZ)

Ringo (IT)

Penny des Graves du Rieusset (FR)

Baldoni Chelli (IT) Vinicio (IT)

Ringo (IT)

Moon

Rubis (IT)

Oscar del Fuoco (FR)

Olga (IT)

Osiągnięcia

 

 

DATA WYSTAWA MIASTO SĘDZIA KLASA OSIAGNIĘCIA GALERIA
             
23-24.04.2016 XXXV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Opole Dorota Witkowska (PL) Młodszych Szczeniąt lokata 1, ocena wybitnie obiecujący, Najlepszy Młodsze Szczenię w Rasie
01.05.2016 XXXIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Rybnik Katarzyna Gazda (PL) Młodszych Szczeniąt lokata 1,ocena wybitnie obiecujący, Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie
07.05.2016 I Krajowa Wystawa Psów Rasowych Ras Myśliwskich Jeleśnia Leszek Salamon (PL) Młodszych Szczeniąt lokata 1, ocena wybitnie obiecujący, Najlepsze Młodsze Szczenię  w Rasie
12.06.2016 47 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Bytom Siergiej Vanza (RU) Młodszych Szczeniąt lokata 1, ocena wybitnie obiecujący, Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie  
 07.08.2016  4 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych  Zakopane Krystyna Opara (PL)  Szczeniąt lokata 1, ocena wybitnie obiecujący, Najlepsze Szczenię
24.09.2016 XXIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Wrocław Magdalena Musiał (PL) Młodzieży lokata 1, ocena doskonała, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Młodzieży
01.10.2016 Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich Rybnik Tomasz Mroczek (PL) Młodzieży lokata 1, ocena dosk., Zw. Młodzieży.,Naj. Junior, Zwycięzca Płci Przeciwnej ( BOS )
02.10.2016 XXXIV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Rybnik Izabella Krasowska -Salamon (PL) Młodzieży lokata 1, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior , Zwycięzca Rasy, Best in Group III
30.10.2016 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Poznań Janusz Opara (PL) Młodzieży

lokata 1,ocena dosk.,Zwycięzca Mł., Naj. Junior w Rasie, Zw.Rasy (BOB), MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA POLSKI

 
03.12.2016 DUO CACIB NITRA Nitra - Słowacja Lenka Frncova (CZ) Młodzieży

lokata 1, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży ( CAJC ), Zwycięzca Rasy (BOB)

04.12.2016 DUO CACIB NITRA Nitra - Słowacja

Vera Dvorakova (CZ)

Młodzieży

lokata 1, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży ( CAJC ) , Zwycięzca Rasy (BOB)

14.01.2017 DUO CACIB NITRA

Nitra

(Słowacja)

Lozic Żeljku (SRB) Młodzieży

Lokata 1, ocena doskonała, CAJC,BOB

15.01.2017 DUO CACIB NITRA Nitra (Słowacja) Leos Jacik (CZ) Młodzieży Lokata 1, ocena doskonała,CAJC,BOS
04.02.2017 DUO CACIB BRNO Brno (CZ) Viera Staviarska (SK) Młodzieży Lokata 1, ocena doskonała, CAJC, BOJ
05.02.2017 DUO CACIB BRNO Brno (CZ) Goubie Jacques (FR) Młodzieży Lokata 1, ocena doskonała, CAJC, BOJ
17.03.2017

XXI Międzynarodowa

Wystawa Psów Rasowych

Katowice Janusz Opara (PL) Pośrednia Lokata 1,ocena doskonała, CAC,CACIB,BOB
01.04.2017 DANUBE DUO CACIB BRATISLAVA Bratysława (Słowacja ) Marian Paweł Bocianowski (PL) Pośrednia Lokata 1,ocena doskonała,CAC,CACIB,BOB
02.04.2017 DANUBE DUO CACIB BRATISLAVA

Bratysława

( Słowacja )

Chris Zeniou (CY)  Pośrednia Lokata 1, ocena doskonała,CAC,CACIB,BOB, CRUFTS QUALIFICATION 2018
08.04.2017 Krajowa Wystawa Psów

Ostrawa (CZ)

Vondrous Otakar (CZ) Młodzieży lokata 1, ocena doskonała, CAJC,BOJ,BOB
02.04.2017 President Cup 2017

Nitra (Słowacja )

Lenka Frncova (CZ) Pośrednia lokata 1, ocena doskonała, CACIB, CAC,BOS
03.04.2017 GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER SHOW  2017

Nitra (Słowacja )

Gbriela Ridarcikova (SK) Pośrednia lokata 1, ocena doskonała,CACIB,CAC,BOB
04.04.2017 DERBY WINNER  2017

Nitra (Słowacja )

Nemanja Jovanovic (RS) Pośrednia lokata 1, ocena doskonała, CACIB, CAC,BOB
22.07.2017 III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Częstochowa

Izabella Krasowska - Salamon (PL) Pośrednia lokata 1, ocena doskonała, CACIB, CAC, BOB
13.08.2017 V Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Zakopane

Grzegorz Weron (PL) Pośrednia lokata 1, ocena doskonała, CAC,CACIB,BO

 

23.09.2017  XXV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Wrocław  Viera Staviarska (SK)  Pośrednia lokata 1, ocena doskonała, CAC,CACIB,BOB        
22.10.2017 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Poznań Poznań (PL) Małgorzata Wieremiejczyk- Wierzchowska Otwarta lokata 1, ocena doskonała, CAC,CACIB,BOB, Zwycięzca Polski 2017
09.11.2017 Światowa Wystawa Psów Lipsk (DE) Burkhard Seibel (DEU) Pośrednia lokata 2, ocena doskonała, res- CAC,
13.01.2018 Krajowa Wystawa Psów  Brno (CZ) Vera Dvorakova (CZ) Otwarta lokata 1, ocena doskonała, CAC, Zwyciezca Kraju ( Zwycięzca Czech ) BOB
03.02.2018 DUO CACIB BRNO Brno (CZ) Otakar Vondrous (CZ) Otwarta lokata 1, ocena doskonała,  CAC,CACIB,BOB
04.02.2018 DUO CACIB BRNO Brno (CZ) Iva Cernohubova (CZ) Otwarta lokata 1, ocena doskonała, res.CAC, res.CACIB.
17.02.2018 Victory Show Bratysława (SK) Vladimir Piskay (SK) championów VICTORY WINNER
18.02.2018 Krajowa Wystawa Psów Bratysława (SK) Josef Jursa (SK) Otwarta lokata 1, CAC,BOB, Zwycięzca Słowacji
25.09.2018 DUO DANUBE Międzynarodowa Wystawa Psów Bratysława (SK) Bozchinovski Pero (MK) Championów Lokata 1, ex., CAC, CACIB, BOB  
26.09.2018 DUO DANUBE Międzynarodowa Wystawa Psów Bratysława (SK) Jean - Pierre Achtengael (BK) Championów Lokata 1, ex., CAC, CACIB, BOS  
11.10.2018 Europejska Wystawa Psów Warszawa (PL) Marko Lepasaar (EST) Otwarta Lokata 1, ex.CAC, res. CACIB  

Zdjęcia

„Pies jest jedyną istotą na świecie,
która bardziej kocha Ciebie niż siebie samego.” - J. Billangs